Ataköy Konakları İstanbul merkezi bölgede olduğundan dolayı hem iş hayatınız hem de sosyalleşme zamanınız için vaktinizin yetebileceği bir hayatı sunar.

Özellikle ulaşım açısından kolaylık sağlayan bu bölge, iş çıkışı saatlerinizi trafikte geçirmeden evinize kısa zamanda varabilir ve kendinize dinlenmek için zaman yaratabilirsiniz. Zaman tasarrufu ettiğiniz için bu zamanı sevdiklerinizle birlikte geçirebilir veya kendinize ayırabilirsiniz.

Ataköy Konakları’nda yaşamak sizin için daha mutlu bir yaşam demektir. Ayrıca binalar deprem konusunda maksimum önlem alınarak tasarlanmıştır. Önlemlerin en önemli aşaması bina temellerinin 58 ve 98 adette, 80 ve 90 çap olarak değişim gösteren, 81 km uzunluğuna kadar fore kazıklı radye temel olarak atılmasıdır.

Ataköy Konakları Kiralık

Ataköy Konakları’nın statik projelerinin kontrolünü İstanbul Teknik Üniversitesi yapmaktadır. Ataköy Konakları İstanbul projeleri için gerekli olan konularda alanının en iyisi olan firmalar ile beraber çalışılır.

Ataköy Konakları 4 tip bloktan oluşmaktadır. Blokların kapladığı alan 174 m2 veya 270 m2 arasında değişim gösterir. Huzurlu bir ortamda modern tasarımlar içerisinde bir yaşam elde edersiniz.

Elektrik kesintilerine karşı önlem alındığından dolayı kesinti problemi yaşanmaz. Yüzme havuzuna dilediğiniz zaman girerek günün ya da haftanın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Yakında bulunan ilköğretim okulu sayesinde çocuğunuza yakın olur ve ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Alışveriş merkezi ile ailecek gezintiye çıkabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz

Ataköy Konakları Özellikleri

Ataköy Konakları İstanbul içerisinde basketbol, futbol sahaları bulunur ve genç bireyler için sosyalleşme açısından avantajlı alanlardır.

Tenis kortları ile isterseniz eğitim alabilir isterseniz de sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Güvenlik son teknolojik kameralar ile sağlanır ve Intercom sistemi hem sesli hem de görüntülüdür.

Araç geçişleri fotoselli olur. Ataköy 6. Kısım Zeytinlik Mahallesinde bulunan siteler yüksek güvenlikli ve yaşam kalitenizi arttıran tasarımları ile sizin ve aileniz için doğru seçimdir. Siz de Ataköy Konakları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin: