İnsanların en önemli ve en güvenli yaşam alanları hiç kuşkusuz evleridir… Yaşamlarından zevk almak ve rahat olmak için ulaşım olanakları gelişmiş olan yerleri daha çok tercih eder. Günümüzün en önemli kavramlarından biri olan “zaman” için de trafiğin az olduğu yerlere rağbet daha fazladır; Ataköy Konakları bu yüzden öne çıkıyor..

Ataköy Konaklarında Güvenlik

Ataköy Konakları insanların rahat ve güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için güvenlik önlemleri de alınmıştır. Kameralı güvenlik sistemi sayesinde 7/24 görüntülü kayıt yapılması yanında araçların geçişi için fotoselli araç geçişi yapılmaktadır. Ataköy Konaklarında yaşayan insanların huzuru için her türlü önlem alınmış bulunmaktadır.

Ataköy Konaklarının Yapısı

Ataköy Konakları deprem için gerekli önlemler alınarak inşa edilmiştir. Fore kazıklı radye sistemine göre temelleri atılmış doğa içinde eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. Ataköy Konaklarında her bir binanın altına yeterli olacak şekilde fore kazıklı radye temeller sayesinde olası bir deprem halinde tedbirler alınmıştır.

Ataköy Konaklarının Kapasitesi

İstanbul’un ve hayatın merkezinde yer alan Ataköy Konakları 151.482 m2 arsaya sahip olup toplamda 950 konut kapasiteli bir yaşam alanıdır. İnsanlar için yaşam ve zaman açısından en iyi şekilde düşünülmüş olup Ataköy Konakları içinde spor salonu, sosyal tesis, açık ve kapalı yüzme havuzu ve hamam – sauna gibi sosyal tesisler de bulunmaktadır. Ataköy merkezinde yer alan Ataköy Konakları mutluluğu ulaşmanın adresi olarak biliniyor.

Ataköy Konakları Hakkında Detaylı Bilgi için Bizi Arayın!

Ataköy Konaklarının sunduğu gerek yaşam alanı için gerekse profesyonel hizmetleri almak isteyen kişiler internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Site içinde bulunan kiralık ve satılık daireleri detaylı bir şekilde araştırarak tercih edebilirisiniz. Ataköy Konaklarında kiralık, satılık, aidat takibi, elektrik ve doğal gaz abonelikleri gibi birçok işlem sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Ataköy Konakları sahip olduğu eşsiz doğası ve klasik bir şekilde yapılmış dizayn yapısı ile hem şık hem de ferah bir yapılı bir konut projesi olarak ön plana çıkıyor.