Ataköy Konakları yaşamın merkezinde bir ev satın almak için bir çok sebebiniz olmalı. Gelişen ve değişen konutlar artık çok daha cazip ve kabul edilebilir avantajlar sunmaya başladı. Bakırköy’de bulunan Ataköy Konakları geniş alanı ve sağladığı hizmetler sayesinde çok fazla öne çıkmaya başladı. Huzurlu ve çeşitli olanakları sunan Ataköy Konakları bir çok kişi için özellikle tercih ediliyor.. İmkanların ve hizmetlerin kalitesi bölgenin uzmanlarıyla daha da iyi anlaşılıyor. Sektördeki deneyimlerimiz ile Ataköy Konakları portföylerimizi mutlaka inceleyin. https://www.pozitifemlak.com/projeler/atakoy-konaklari/

Ataköy Konakları Nerede?

İstanbul Bakırköy’de bulunan Ataköy Konakları bölgenin gelişmesiyle yıldızı daha da parlıyor. Harika bir deniz manzarası, balkon camınızı açar açmaz anında denizle buluşmanız Ataköy Konakları’nın öne çıkan en güzel özelliklerinden biri… Çevresine yakın olan gelişmiş ulaşım hizmetleri sayesinde ulaşıma dair herhangi bir sıkıntı yaşamanız da mümkün değil.

 

Ataköy Konakları Neden Tercih Edilmeli?

Ataköy Konakları ailelerin yaşaması için de özellikle tercih edebileceğiniz bir yer. Konut seçenekleri ise çeşitli, proje olarak kameralı güvenlik sistemi de mevcut Ataköy Konakları’nda yaşayanlar kendilerini güvende hissedeceklerdir. Çocuklar için ayrılmış özel park ve bahçeler, özellikle çocuklu aileler için iyi bir tercih sebebidir.

Ataköy Konakları’ndaki olanaklar sayesinde hayalinizdeki eve kavuşmuş olacaksınız; Ataköy Konakları bir evden fazlası… Ataköy Konaklarındaki konutları incelediğimizde her aileye uygun seçeneklerin olduğunu görüyoruz. Ataköy konakları fiyat konusunda da müşterilerini üzmez. Satın alacağınız evin büyüklüğü ve imkanları fiyatı belirleyen unsurlardır. İstediğiniz büyüklükteki konutu ve sunduğu imkanları öğrenerek seçiminizi yapabilirsiniz. Çünkü Ataköy Konakları her anlamda avantajlar sunar ve günümüzde en tercih edilesi konutlardan meydana gelir.

Ataköy Konakları Hakkında

Ataköy Konakları projesinde toplam 950 konut bulunuyor. Toplam 58 bloktan oluşan konutlar içerisinde spordan eğlenceye her türlü aktiviteye anında ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Ataköy Konakları Projesi kapsamında tesis kortu, basketbol sahası, alışveriş merkezi ve dil okulu da bulunuyor.